Підведення підсумків Індексу спроможності місцевого самоврядування

Дата: 07.11.2019 16:35

Фото без опису6 листопада програмний спеціаліст програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" DOBRE Вікторія Зубкова підвела підсумки вимірювання оцінки спроможності Бобринецької громади.

Проводилось оцінювання громади за спеціальною  методологією з вирахуванням  Індексу колегіальної муніципальної спроможності (PMCI).

Визначення Індексу проводилось шляхом проведення інтерв’ю, аналізу розроблених документів, врахування відгуків та пропозицій громадян,  заповнення анкет.

В результаті оцінювання PMCI Бобринецької ОТГ склав 50 балів, що на 12 балів більше ніж минулого року.

Зараз триває процес розробки дорожньої карти для підвищення спроможності громади.

В подальшому самі громади зможуть використовувати механізм вимірювання індексу для самовдосконалення та розвитку.Фото без опису