Вітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Дата: 01.11.2019 14:02

Фото без описуЦей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

1 листопада напередодні професійного свята, міський голова Валерій Сніжко привітав керівників та  колективи соціальних установ з Днем працівника соціальних послуг.

Ці люди обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги, адже в основі щоденної важливої праці працівників соціальної сфери лежить один з головних принципів людства - підтримка ближнього.

Оголошено подяку Бобринецької міської ради працівникам КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за сумлінну працю, професіоналізм, чуйність та розуміння людських потреб, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників соціальної сфери:

ДМИТРЯН Олені Вікторівні - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома;

КОЛІСННИК Валентина Григорівна - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома;

КОНДУР Олені Олександрівні - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома;

ОБОДОВСЬКІЙ Алісі Володимирівні - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома;

ПИЖОВІЙ Валентині Володимирівні - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома.