З Днем працівників соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 15:36

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький уклін Вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Натхнення і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

З повагою

міський голова                                                                                       В.СНІЖКО

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

Оголошено подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, професіоналізм, чуйність та розуміння людських потреб, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників соціальної сфери:

ПОДГУРСЬКІЙ Ірині Сергіївні – головному спеціалісту служби у справах дітей міської ради;

ТИЩЕНКУ Сергію Андрійовичу – робітнику з комплексного обслуговування і ремонту будинків відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

ІБРАГІМОВІЙ Наталії Володимирівні - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома;

ЩІЧЕНКО Наталії Іванівні - соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома.

Відзначено подарунками з нагоди професійного свята:

ГОРЕЦЬКУ Наталію Євгеніївну - начальника служби у справах дітей міської ради;

КОНОВАЛЬЧУК Валентину Григорівну - директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради.