День визволення України від фашистських загарбників в бібліотеках громади

Дата: 28.10.2019 09:25

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

З нагоди цієї пам’ятної дати працівниками закладів культури були організовані та проведені тематичні заходи спрямовані на вшанування пам’яті  героїв-визволителів України. Бібліотекарем міської бібліотеки №2 Рибак Ларисою була підготовлена патріотична викладка літератури «Війна відгриміла та пам’ять жива» та біля виставки проведене бесіда «Допоки пам’ять в серці не згасає», та бібліотекарем Коржівської сільської  бібліотеки Касперською Кристиною книжкову виставку та фотовиставку «Україна в полум’ї війни». Проведені заходи дали змогу підростаючому поколінню дізнатися щось нове і цікаве для себе,  поринути  у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради  процвітання України та її мирного майбутнього!