Розробка плану з покращення послуг спорту на території громади продовжується

Дата: 07.10.2019 10:00

Фото без описуВідбулося друге засідання робочої групи з удосконалення послуг спорту на території Бобринецької громади. В період між засіданнями члени робочої групи обговорили з іншими спортсменами громади, що на їх думку потрібно зробити для поліпшення спортивних послуг. Також презентовано результати проведення інформаційної компанії  та анкетування, що до пріорітетності проектів до плану покращення послуг спорту в громаді. Як результат створили перелік заходів, які потрібно виконати для покращення спортивної інфраструктури та залучення мешканців до занять спортом.  Стосовно першого кроку думки розділилися одна група спортсменів виступала за побудову штучного поля для міні-футболу, інша група  за побудову штучного поля для гри у волейбол. Обговоривши питання було знайдено компроміс у вигляді побудови мультифункціонального поля, яке дозволить  займатися декількома видами спорту. Саме побудова мультифункціонального майданчика  стане першим пунктом плану з удосконалення спортивних послуг Бобринецької громади. Цей план після затвердження на сесії міської ради стане путівником з розвитку спорту нашої громади.