«Острів дитинства»

Дата: 04.10.2019 14:12

«Дива таки трапляються,

І мрії в нас збуваються.

Тепер говоримо усім:

Ласкаво просимо в наш дім»

Напередодні Дня міста відбулася довгоочікувана, грандіозна подія, урочиста церемонія, яку так чекали жителі громади, а найбільше дітвора, що стало великим кроком уперед у розвитку та процвітанні Бобринецької громади - під дріб барабанів, гучні оплески, щасливі усмішки присутніх міський голова Валерій Сніжко привітав з початком роботи  колектив та вихованців, урочистим перерізанням червоної стрічки — відкрив позашкільний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Вікторія Літвінова висловила сподівання, що заклад стане справжнім центром творчості , креативності та успіху.

Директор ПАТ «Бобринецька сільгосптехніка» Анатолій Цесарський  привітав колектив і вихованців КЗ «ЦДЮТ», подарував домашній кінотеатр.

Юні таланти зустрічали гостей піснями, танцями та дарували всім присутнім святковий настрій.

За доброю традицією, першим у приміщення пустили «кота», який провів цікаву екскурсію по нових просторих кабінетах.

У цьому навчальному році заняттями у Центрі дитячої та юнацької творчості буде охоплено 855 дітей у гуртках різних напрямків.

У вихованців закладу – великі плани на майбутнє. Тож бажаємо їм успіхів і нових творчих злетів.