Увага! З 01.10.2019 року введено в дію нові рахунки для зарахування єдиного соціального внеску

Дата: 04.10.2019 09:35

Фото без опису

Новоукраїнське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що з 01 жовтня 2019 року введено в дію нові рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відповідно до вимог стандарту IBAN, ознайомитись з ними можливо на суб-сайті територіальних органів ДПС у Кіровоградській області у розділі «Бюджетні рахунки».

Звертаємо увагу, що сплачена сума єдиного соціального внеску на «старі» рахунки буде вважатись несвоєчасно сплаченою з подальшим нарахуванням штрафної санкції та пені.

Шановні платники податків, будьте уважними при сплаті платежів до бюджетів усіх рівнів, адже від цього залежить своєчасність сплати податків та зборів.

Новоукраїнське управління  ГУ ДПС у Кіровоградській області