Розпочато роботу з покращення послуг спорту на території громади

Дата: 02.10.2019 10:57

1 жовтня відбулося перше засідання робочої групи з удосконалення послуг спорту на території Бобринецької громади.  Незважаючи на доволі гарні результати спортсменів громади та велику популярність зайнять спортом серед жителів і досить широку пропозицію спортивних послуг Бобринецької громади, спортивна інфраструктура перебуває в поганому стані. Саме для вирішення цієї проблеми була створена робоча група з спортсменів, тренерів спортивних секцій та представників місцевого самоврядування громади. Попередньо тренери спортивних секцій відвідали Львівську область, де ознайомилися з досвідом розвитку місцевої спортивної інфраструктури  та  інноваційними рішеннями в спортивній галузі. Користуючись отриманим під час навчального візиту досвідом, на  засіданні робочої групи  спортсмени громади визначили найбільш проблемні питання в спортивній галузі громади та визначили сильні сторони за допомогою яких можна пришвидшити створення належних умов для занять спортом на території громади.