Успіхи юних футболістів

Дата: 01.10.2019 15:03

Фото без опису21 вересня 2019 року на СК «Олімпієць» відбувся другий тур чемпіонату області з футболу сезону 2019/2020 р.р ,серед юнаків 2004-2005 р.н.

Футбольна команда КЗ «ДЮСШ» м. Бобринець приймала гостей зі Знам’янки. В запеклій боротьбі перемогу отримали вихованці тренера-викладача Ігоря Філіпенка. Гол зі штрафного красивим ударом в «дев’ятку» забив Корчаченко Артем.

Після двох турів вихованці спортивної школи набрали шість очок і займають перше місце в своїй віковій групі.

А наступного дня юнаки 2008-2009 р.н. також у другому турі приймали юних футболістів з м.Олександрівки. З рахунком 5:2 перемогли вихованці КЗ «ДЮСШ».

Голи у ворота суперників забили: Мазур Назар-3 та Кравець Єгор-2. Після двох турів набрали чотири очки і займають третє місце в своїй віковій групі.