День усиновлення

Дата: 01.10.2019 13:33

30 вересня, в день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.

Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

Працівниками служби у справах дітей Бобринецької міської ради було проведено акцію вуличного інформування громадян до дня усиновлення   30 вересня 2019 року.

Метою цієї акції стало поширення інформації серед мешканців м. Бобринця, щоб заохотити їх брати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у власні сім’ї.  Працівники служби у справах дітей Бобринецької міської ради роздавали листівки на вулицях міста, в яких йшлося про усиновлення дітей. Також ними було здійснено широке інформування громадськості про влаштування дітей до сімейного  типу виховання. Такі заходи є вкрай потрібними і необхідними, оскільки звертають увагу на життя та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав, яким також потрібно мати щасливе майбутнє.