Щодо заповнення реквізитів Заяви про приєднання до Договору про визнання електронних документів

Дата: 17.09.2019 16:52

Фото без опису

До уваги платників податків, у зв’язку з реорганізацією територіальних органів ДФС відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» змінено реквізити Договору  про визнання електронних документів, форма якого затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №557.

На даний час приєднання Заяв платників Новоукраїнського управління (Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Маловисківський, Новомиргородський та Устинівський райони) відбувається до наступного Договору:

Код ДПІ

Назва ДПІ