Маршрут вихідного дня міської ветеранської організації

Дата: 17.09.2019 11:51

Фото без описуЗа ініціативи міської ветеранської організації і підтримки міського голови Сніжка В.В. відбулася туристична поїздка в м.Чигирин Черкаської обл. в якій взяли участь активісти міської ветеранської організації, студенти університету «Срібний вік».

Екскурсія розпочалося з відвідування Іллінської церкви в с.Суботів, яка збудована в стилі «козацького бароко» за наказом та кошти Богдана Хмельницького. Це храм – усипальниця, тут і поховано великого гетьмана. Туристи оглянули пам’ятник Максиму Залізняку, погруддя Богдана Хмельницького, церкву Успіння Пресвятої Богородиці в с.Медведівка.

В м.Чигирин побували в історико-архітектурному комплексі «Резиденція Богдана Хмельницького», де знаходилася генеральна військова канцелярія.

Відвідали музей, храм XVII століття святих апостолів Петра та Павла, монумент «Замкова гора» на ознаменування боротьби українського народу під супроводом Богдана Хмельницького.