Стань студентом Університету срібного віку

Дата: 16.09.2019 17:20

Фото без описуДорогі друзі!

Запрошуємо Вас стати студентом вже у цьому 2019-2020 навчальному році!

Університет срібного віку починає набір всіх, хто перетнув віковий рубіж у 50 років і бажає навчатись та вести активне і цікаве життя!

Університет срібного віку у своїй діяльності переслідує мету навчання і формування дозвілля для людей поважного віку протягом життя.

Головна концепція діяльності Університету

«Здоровий спосіб життя – активне довголіття».

В Університеті срібного віку студенти вивчають предмети, які є актуальні в сьогоденні, потрібні для життя, цікаві і корисні.

Навчання в Університеті для кожного студента має початок і триває стільки, скільки є бажання вчитись, спілкуватись, подорожувати і перебувати в товаристві позитивних, активних, наповнених енергією людей.

Телефон для інформації0971443531. За інформацією звертатися до Територіального центру Бобринецької міської ради за адресою: вул. Миколаївська, 47 тел. 3-42-24