"Успішні особистості нашої громади"

Дата: 16.09.2019 17:13

13 вересня кінотеатр "Кіно там, де ти" зібрав багато охочих поспілкуватися і переглянути фільм. Усіх об'єднала тема "Успішні особистості нашої громади". На комунікаційних майданчик завітали засновник #мережі магазинів "Вухастий нянь" Юрій Кочубей, вчитель української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи ЗШ №5 Наталія Рубаненко та студентка Університету срібного віку, що свого часу працювала головним бухгалтером, Мотрона Іващенко. В теплій атмосфері вони поділилися своїми власними історіями успіху, отримуючи від глядачів зворотній зв'язок у вигляді аплодисментів та запрошення на інші заходи з мешканцями громади.

Прийшли активно підтримати успішних героїв кіномайданчика друзі, колеги, знайомі. Працівники мережі "Вухастий Нянь" дарували малечі повітряні кульки. На згадку учасникам кіновечора було вручено подарунки.
Кіновечір яскраво доповнили традиційне чаювання та тематична фотосушка.

Організатори: проект "Мандрівний кінотеатр "Кіно там, де ти", ГО "Центр територіального успіху".

Партнери: Бобринецька міська рада, спілка "Громадські ініціативи України" та Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

#ДобріЗміниДляГромади
Захід проводиться в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE).
Cпілка "Громадські ініціативи України" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.