Фестиваль добрих практик громад Кіровоградщини 2019

Дата: 09.09.2019 16:57

Фото без опису7 вересня представники Бобринецької громади взяли активну участь у Фестивалі добрих практик громад Кіровоградщини, який відбувся на території Маловисківської ОТГ.

Фестиваль став гарною платформою для обміну досвіду між громадами партнерами програми DOBRE чудовим простором мережування та спільнодії, підведення підсумків проекту «Голос Громади в місцевому самоврядуванні».

Можна впевнено сказати, що відбулося свято успіху громад у втіленні місцевих ініціатив та поширенні добрих практик, залучення громадян до прийняття рішень.

Від Бобринецької громади прийняли участь 3 представника міської ради та 16 представників від громадських організацій, активістів та ініціативних груп.

На Ярмарку громад, Бобринецька ОТГ презентувала проекти, які реалізовано та успішно працюють в громаді – «Кіно там, де ти», Університет срібного віку, та проекти громадського бюджету.

З українською народною піснею Валентина Змикало долучилася до Мистецької локації.

Багато відвідувачів зацікавилися нашою картою Громади та декоративними виробами бобринецьких умільців.

Громада отримала від виконавчого директора Спілки «Громадських ініціатив України» відзнаку за втілення у Бобринецькій громаді кіноплатформи «Кіно там, де ти» та відзнаку конкурсу «Громада участі» за прогресивне використання бюджету участі в громаді.

Представники громади прийняли участь у майстерні змін:

1. Безпекові ініціативи у громаді
  2. Культурні ініціативи у громадах
  3. Драйвери змін: молодіжні ініціативи у громадах та Програма «Молодіжний працівник в ОТГ»
  4. Бюджет для громадян
  5. Майстерня «Неочевидні переваги вашої громади
  6. Етноекспедиційні проекти для розвитку громад
  7. Бюджет участі – локація обміну досвідом.

Поспілкувалися з керівником програми DOBRE Беррі Рідом, спеціалістами програми Вікторією Зубковою та Оленою Радул

Отримали новий заряд, бажання творити та втілювати.

Небайдужих запрошуємо приєднуватися!!!

Заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Л.Кривошея