Кіновечір "Світ без кордонів"

Дата: 20.08.2019 08:58

Фото без описуКіновечір у Бобринецькій громаді "Світ без кордонів" розпочався нетрадиційно. До глядачів з екрану прозвучав заклик від громадської організації "Центр територіального успіху" не бути байдужими, бути спільнотою не лише в часи радості, а і тоді, коли ідеться про вандалізм. Адже ініціативи і цікаві проекти, які реалізуються на нашій території легко можна перекреслити одним негативним вчинком, якщо громада відповідно не відреагує.
Організатори кіновечора поспілкувались з авторкою проекту "Туризм - майбутнє міста" - Н.Телих, яка розповіла про туризм у громаді: внутрішній і зовнішній, про участь мешканців ОТГ у проекті, переглянули відеоролик, створений Артемом Луценко "Бобринець туристичний". Мандрівного колориту вечору додав фільм, який глядачі дивилися із захопленням та емпатією.
Захід відбувся за підтримки Бобринейької міської ради, спілки "Громадські ініціативи України" та Агенції сталого розвитку "Хмарочос".Фото без описуФото без опису