Тренінг "Вступ до громадської діяльності" у Бобринецькій ОТГ

Дата: 12.08.2019 08:36

Фото без описуГарна можливість дізнатися все про громадські організації - вже в середу, 14 серпня, в Бобринці!

Спілка Громадські Ініціативи України, Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Програма DOBRE запрошують громадян і громадянок Бобринецької ОТГ на навчання у "Школі громадської активності для ОТГ"

Ми розпочинаємо з одноденного тренінгу "Вступ до громадської діяльності".

Вже у четвер Andriy Silchenko розкаже, звідки і чому взялися громадські організації, що вони роблять (і що мають робити), чим відрязняються від влади і бізнесу, як їх можна називати, коли і як треба реєструвати організацію і ще багато всього цікавого! А ще відповість на всі ваші питання та поділиться досвідом роботи жмеринської організації Унікальна країна - Unique Country

Тренінг відбудеться у середа, 14 серпня.

Місце проведення – м.Бобринець, ЦДЮТ Бобринецької ОТГ.

Початок о 10:00. Закінчення о 15:30-16:00

Вхід вільний.

Увага! Ми чекаємо на цьому тренінгу не тільки представників/ць вже працюючих громадських організацій, ініціативних груп, освітніх закладів, але всіх-всіх людей, кому цікава ця тема і небайдужі зміни в своїй громаді.

Зареєструйтеся будь ласка на тренінг за цим посиланням http://bit.ly/2YUrXM1

або напишіть/подзвоніть Ірина Ткаченко (0953823483)

Обіцяємо розказати простими словами всю правду про громадські організації!

Школа громадської активності для ОТГ проводиться спілкою “Громадські ініціативи України” в рамках проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).