Засідання комісії Бобринецької міської ради

Дата: 09.08.2019 20:59

8 липня відбулося засідання комісії Бобринецької міської ради під головуванням заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань Л.Кривошеї для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Комісією розглянуто такі питання:

1.Про визначення напряму спрямування субвенції у 2019 році.

2.Про визначення загальної кількості дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку

3.Про визначення загальної потреби у коштах субвенції

4.Різне

Всі питання порядку денного розглянуті та внесені відповідні пропозиції виконавчому комітету.