Бобринецька громада запрошує всіх бажаючих на черговий кіновечір, який стане незвичайною мандрівкою Україною та Бобринцем!

Дата: 13.08.2019 08:31

Фото без описуСвіт без кордонів - особлива тема Кіноклубу під відкритим небом, що відбудеться 16 серпня біля фонтана у міському парку.

У програмі:

- презентація відеосюжету про Бобринець туристичний та мандрівний
-  розмова про цікаві місцеві ініціативи, які посилюють бренд Бобринця та Бобринецької громади
-  перегляд захоплюючої кінострічки про мандри і пригоди

Вхід вільний!
Беріть улюблений плед та приходьте в міський парк до фонтана. Традиційно - чай та смаколики, а також - на всіх чекає смачнющий сюрприз!
Програма та фільм підходять для родинного відвідування.

Початок: 20.00
Тривалість: орієнтовно до 23.00

Організатори: проект "Мандрівний кінотеатр "Кіно там, де ти", ГО "Бобринець ІКС-тур", ГО "Центр територіального успіху", ГО "Темп"
Партнери: Бобринецька міська рада, спілка "Громадські ініціативи України" та Агенція сталого розвитку "Хмарочос"

#ДобріЗміниДляГромади
Захід проводиться в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE).
Cпілка "Громадські ініціативи України" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.