В Бобринецькій громаді встановлюють нові дорожні знаки

Дата: 07.08.2019 10:44

Питання, що пов’язані із дорожньою інфраструктурою є актуальними завжди, оскільки кожен елемент, що регулює та спрямовує рух транспорту, безпосередньо впливає на безпеку учасників дорожнього руху пішоходів та водіїв.

5 серпня КП «Комунальник» розпочало встановлення нових дорожніх знаків. На дорогах громади найближчим часом з’являться 64 новенькі знаки. Наразі по вулиці Паркова на перехрестях з вулицями Каштанова, Народна та Соборна встановлено дорожні знаки 2.1 Дати дорогу, 2.3 Головна дорога та 1.32 Пішохідний перехід. Тепер водіям буде легше орієнтуватися в організації дорожнього руху, а для жителів громади це додаткова запорука безпеки.

Міська рада закликає громаду зберегти дорожні знаки, адже псування та викрадення технічних засобів організації дорожнього руху суттєво впливає на безпеку на автошляхах та може стати причиною аварійної ситуації. Подбаймо про нашу безпеку на дорозі!