Тематичний вечір "Магія добрих вчинків"

Дата: 01.08.2019 15:39

2 серпня продовжує свою роботу Кіноклуб у Бобринецькій громаді!

Його тема - магія добрих вчинків у громад
Магія добрих вчинків / Кіноклуб у Бобринецькій громаді

У програмі:
???? "живі історії" від волонтерів та волонтерок, які працюють у сфері зоозахисту та допомагають притулку "Чотири лапи"

???? у рубриці "Можливості для добрих вчинків" презентація інструменту участі Громадський бюджет

???? перегляд доброго фільму про дружбу собаки і людини (ми тримаємо назву стрічки в секреті, але обіцяємо, що фільм вас довго "не відпускатиме"!)

???? благодійна акція "Лапа добра": запрошуємо стати доброчинцем і допомогти притулку "Чотири лапи" (можна придбати і принести з собою корм для тварин з притулку, кошти на ліки, посуд для харчування, непотрібну вам ковдру чи плед, цвяхи для будівництва тощо)

???? смаколики та традиційний чай з апельсинами впродовж вечора (безкоштовно)

Вхід вільний!
Беріть улюблений плед, гостинець для чотирилапих друзів і приходьте в міський парк до фонтана.
Програма та фільм підходить для родинного відвідування.

Початок: 20.00
Тривалість: орієнтовно до 23.00

Організатори: ГО "Центр територіального успіху", проект "Мандрівний кінотеатр "Кіно там, де ти", ГО "Бобринець ІКС-тур", ГО "Темп"

Партнери: Бобринецька міська рада, Frame Studio Кропивницький, спілка "Громадські ініціативи України" та Агенція сталого розвитку "Хмарочос"

#ДобріЗміниДляГромади

Захід проводиться в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE).
Cпілка "Громадські ініціативи України" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області