Очищення колодязя по вулиці Народна

Дата: 16.07.2019 16:41

Фото без описуВажливою умовою прозорої, чистої і безпечної для здоров'я води є підтримка ідеального стану колодязів. Періодично підземні струмочки замулюються, опале листя, гілки потрапляють до криниці, тому регулярні очисні заходи допожуть запобігти забрудненню.

За ініціативи міського голови Валерія Сніжка працівники ДСНС очистили та продезінфікували колодязь на перехресті вулиць Народна-Яблунева, де нещодавно оновлено основу під колодязь.