Інструктаж з батьками та дітьми, що оздоровлюватимуться на морі

Дата: 16.07.2019 16:00

Фото без опису16 липня заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея провела попередній інструктаж з батьками та дітьми які будуть  відпочивати в санаторно-лікувальному закладі  «Лазурит кемп»  Херсонської  обл.  Скадовського р/ну с.Красне. Загалом на оздоровлення буде направлено 34 дітей пільгових категорій за кошти міської ради та 6 за кошти батьків .

На інструктажі були оголошені  деталі відпочинку та умови проживання дітей. Батькам було повідомлено, що діти будуть відправлені  25 липня  до санаторно-лікувального закладу «Лазурит кемп», де будуть відпочивати та оздоровлюватися 14 діб. Перевезення здійснюється за рахунок міської ради.

По завершенню інструктажу батьки та діти підписалися в відповідних журналах, чим засвідчили те, що вони ознайомлені з правилами відпочинку та перевезення.Фото без опису