День молоді у Бобринецькій ОТГ

Дата: 01.07.2019 13:13

Навіть якщо тобі не 14-35, не носиш порваних джинсів і не студіюєш у вузі – молодість відкрита для тебе, бо це не просто паспортний вік – це особливе ставлення до навколишнього світу, безтурботне, захопливе, сміливе. Ти завжди можеш залишатися молодим, якщо: не застрягаєш у минулому, не боїшся змінюватись і дивишся на світ з радістю, посмішкою з широко відкритими очима.

30 червня Бобринецька громада святкувала День молоді.

Молодь та всіх присутніх з святом привітала заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.

В концертній програмі прийняли участь молоді, творчі сучасні вокалісти та гімнастки. Ведуча заходу Юлія Чернієнко разом з молоддю організувала молодіжний флешмоб.

Продовженням концерту стала запальна драйвова молодіжна дискотека від місцевих ді-джеїв Володимира Штромілова та Івана Максимелюка.

Також за підтримки Аграрної партії всі охочі мали змогу безкоштовно поласувати солодкою ватою та організована пінна вечірка.