День молоді у Бобринецькій ОТГ

Дата: 01.07.2019 13:13

Фото без описуНавіть якщо тобі не 14-35, не носиш порваних джинсів і не студіюєш у вузі – молодість відкрита для тебе, бо це не просто паспортний вік – це особливе ставлення до навколишнього світу, безтурботне, захопливе, сміливе. Ти завжди можеш залишатися молодим, якщо: не застрягаєш у минулому, не боїшся змінюватись і дивишся на світ з радістю, посмішкою з широко відкритими очима.

30 червня Бобринецька громада святкувала День молоді.

Молодь та всіх присутніх з святом привітала заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.

В концертній програмі прийняли участь молоді, творчі сучасні вокалісти та гімнастки. Ведуча заходу Юлія Чернієнко разом з молоддю організувала молодіжний флешмоб.

Продовженням концерту стала запальна драйвова молодіжна дискотека від місцевих ді-джеїв Володимира Штромілова та Івана Максимелюка.

Також за підтримки Аграрної партії всі охочі мали змогу безкоштовно поласувати солодкою ватою та організована пінна вечірка.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису