З Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2019 14:03

Фото без описуШановна громадо!

Вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Основний Закон нашої держави закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвою основою розвитку незалежної демократичної держави.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя та здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духа, миру та благополуччя. Нехай це свято додасть Вам наснаги в роботі та житті на благо України!

Зі святом вас, дорогі друзі!

З Днем Конституції України!

З повагою

міський голова                                                               В.СНІЖКО