За кошти «Громадського бюджету» встановлено «Сонячне дерево»

Дата: 25.06.2019 14:15

В міському парку ім. Кропивницького біля фонтану «зросло» «Сонячне дерево», яке заряджатиме від сонячної батареї гаджети і освітлюватиме територію біля фонтану, це стало результатом реалізації проекту «Громадського бюджету». Проект   вартість якого склала 42 200 гривень  був ініціативою молоді громади. Сучасна молодь більшу частину свого часу проводить саме з гаджеттом в руках, вони спілкуються в соціальних мережах, слухають музику чи грають в ігри. Тому проблема розряженого гаджету   турбує насамперед молоде покоління жителів громади. Встановлення фотопанелі дасть змогу молоді  та  іншим жителям громади проводити більше часу з друзями та однолітками на свіжому повітрі біля фонтану та зробити це місце привабливішим для туристів. Це був, мабуть, найцікавіший і  найскладніший проект «Громадського бюджету 2018» та вже сьогодні можна побачити, як свої телефони підзаряжають батьки поки їх діти бавляця біля фонтану або молодь, яка користується безкоштовним WI-FI, який працює у парку ім.Кропивницького та заряджеє свої пристрої. Хоч цей проект набрав найменшу кількість голосів, через сумніви, що його можна втілити менш ніж за 50 тисяч гривень і його  малу актуальність для громади, та вже з впевненістю можна сказати, що проект працює і став однією частиною зони відпочинку  з фонтаном, літньою сценою з лавками та безкоштовним wi-fi.