Туристична привабливість Бобринецької ОТГ

Дата: 25.06.2019 10:55

Шановні жителі та гості громади, 26 червня о 10.00 запрошуємо до Центрального скверу ім. Марка Кропивницького, де відбудеться туристичний баркемп та відкриття туристичних стендів, як візитки громади.

Місцеві екскурсоводи Георгій Лашкул та Людмила Наумчак проведуть екскурсію «Прогулянка старим містом».

Як розвивати екскурсійні послуги в громаді, розповість Василь Левицький.

Як залучити громаду у розвиток туристичної сфери, знає Ірина Ткаченко.

Фольклорний проект «Баба Єлька»: від запису стародавніх пісень до популяризації села презентує Вікторія Семененко.

Хочеш змін у своїй громаді? Стань цією зміною! Приходь на подію, яка посилить туристичний потенціал твоєї громади!

Захід відбудеться в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" за підтримки Програма DOBRE USAID Ukraine - USAID Україна. Партнером Програми DOBRE на Кіровоградщині є Спілка "Громадські ініціативи України" та Агенція сталого розвитку "Хмарочос".