Повідомлення про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: детального плану території з метою визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок

Дата: 24.06.2019 09:13

Повідомлення

про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: детального плану території з метою визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок площею 1,5 га та 0,25 га будівлями сільськогосподарського призначення, які розташовані по вулиці Народна в м.Бобринець, Бобринецького району, Кіровоградської області (далі – детальний план території)

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року Бобринецька міська рада виносить на розгляд громадськості проект детального плану території.

Проект детального плану території розроблявсь з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території Бурундуховського Романа Івановича відповідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами.

До складу проекту детального плану входять графічні та текстові матеріали.

Текстові матеріали складаються з пояснювальної записки, аналізу містобудівної ситуації, яка склалась та проектних пропозицій.

До графічних матеріалів входить:

схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту м. Бобринець;

план існуючого використання території, схема існуючих планувальних обмежень М 1:2000;

проектний план, основне креслення М 1:2000;

схема проектних планувальних обмежень, схема інженерних мереж та споруд. М 1:2000;

схема організації руху транспорту М 1:2000.

Основні техніко-економічні показники детального плану

Назва показників

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап від 3 до 7 років

Територія детального плану

Площа земельної ділянки №1, кадастровий номер 3520810100:50:113:0057

Площа земельної ділянки №2, кадастровий номер 3520810100:50:113:0058

Площа земельної ділянки №3, кадастровий номер 3520810100:50:113:0020

Площа земельної ділянки № 4, кадастровий номер 3520810100:50:113:0021

0,1

Загальна площа території Бурундуховського Р.І.

Площа забудови під будівлями та спорудами на ділянці №1

49,5

2060,68

Площа забудови під будівлями та спорудами на ділянці №2

Площа забудови під будівлями та спорудами на ділянці №3

Площа забудови під будівлями та спорудами на ділянці №4

Загальна площа забудови

Щільність забудови

Озеленення

Процент озеленення

Дорожнє покриття (асфальт, щебень)

Замовник - Бобринецька міська рада;

Розробник - ФОП Бурцева М.Ю.

Підстава для розроблення - рішення Бобринецької міської ради Бобринецького району Кіровоградської області від 26 лютого 2019 р. № 2005 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території щодо її впорядкування для містобудівних потреб»;

Матеріали для ознайомлення з проектом детального плану території знаходяться у відділі житлово-комунального господарства, охорони праці та цивільного захисту Бобринецької міської ради, розміщенні на головній сторінці офіційного веб-сайту Бобринецької міської ради та на офіційному веб-сайті Бобринецької районної державної адміністрації у розділі “Архітектура та будівництво”.

Громадські слухання по проекту детального плану території відбудуться 23 липня 2019 року о 10.00  за адресою: м.Бобринець, вул. Незалежності, 80,  ІІІ поверх, зала засідань районної державної адміністрації.

Пропозиції до проекту детального плану території подаються у строк з 22 червня по 22 липня 2019 року до відділу житлово - комунального господарства, охорони праці та цивільного захисту Бобринецької міської ради за адресою: місто Бобринець, вулиця Миколаївська, 51А. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, охорони праці та цивільного захисту Бобринецької міської ради - Баранов Олександр Володимирович, телефон 3-41-88.