Дата: 19.06.2019 08:58
Кількість переглядів: 522

Фото без опису

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. У 2019 роціу він присвячений 125-річному ювілею МОК.

14 червня у міському парку зібралися прихильники олімпійського руху: вихованці закладів дошкільної освіти, учні з пришкільних таборів закладів освіти міста, вихованці КЗ «ДЮСШ», вчителі фізичної культури, тренери-викладачі, батьки та гості.

Вікторія Літвінова, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради, привітала усіх присутніх, побажала кожному досягти своєї олімпійської вершини.

У 2018/2019 навчальному році учні закладів загальної середньої освіти та вихованці КЗ «ДЮСШ» мають вагомі здобутки на обласному, Всеукраїнському та навіть Міжнародному рівнях.

За результатами участі в обласній Спартакіаді серед учнів закладів загальної середньої освіти школярі Бобринецької ОТГ посіли 4 місце серед більш як 40 команд. Ці змагання включали в себе 20 видів спорту. Учасниками обласної Спартакіади були учні закладів загальної середньої освіти та вихованці КЗ «ДЮСШ».

06-07 червня 2019 року у м. Бобринці на СК «Олімпієць» відбувся зональний турнір Всеукраїнських футбольних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків старшої вікової групи 2005 року народження.

Команда комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» (вчителі фізичної культури Вадим Шоколов, Микола Доренко, Володимир Малик та тренер-викладач – Ігор Філіпенко) стала переможцем змагань.

Вперше в історії юнацького футболу Бобринеччини  наші футболісти будуть виступати в фінальному Всеукраїнському турнірі змагань «Шкіряний м’яч», який відбудеться в серпні в м. Миргороді Полтавської області.

Найвищі досягнення у цьому навчальному році у вихованців відділення гирьового спорту (тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Іван Намєснік), які стали Чемпіонами України серед школярів                                      у командному заліку: Голотюк Анастасія, Гурин Віталій, Зленко Олександр, Джиган Анастасія, Фадєєв Каспар, Новіков Дмитро, Винник Володимир, Мосейчук Анна.

Сапунов Дмитро завоював титул чемпіона України серед юніорів та став бронзовим призером серед дорослих.

Найбільшого успіху досягла Намєснік Анжеліка, яка стала чемпіонкою серед школярів, чемпіонкою України серед жінок, і на чемпіонаті Європи, який проходив у Німеччині, завоювала дві золоті та одну срібну нагороди.

Вихованці тренера-викладача КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Ігоря Філіпенка в першості області з футболу серед юнаків 2004 року і молодше, завоювали золоті медалі: Куркула Антон, Смук Богдан, Кононенко Кирило, Каранаєв Денис, Подолінський Артем, Пономаренко Артем, Тюляков Ярослав, Калмиков Владислав, Клим Владислав, Корчаченко Артем, Лашкул Іван, Музика Євген, Хрусталенко Роман, Ніколенко Денис, Корж Сергій, Шеремет Дмитро, Александров Артур.

А серед вихованців 2007-2008 року на Всеукраїнському турнірі «Кубок мрії» (срібна ліга) зайняли перше місце: Мазур Назар, Кравець Єгор, Хрусталенко Руслан, Хрусталенко Ренат, Подолінський Данило, Аксентюк Станіслав, Колпак Андрій, Корчаченко Нікіта.

Вихованці тренера-викладача КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Володимира Неклеси в першості області з баскетболу серед юнаків 2003 року і молодше, завоювали золоті медалі: Лавріненко Андрій, Дем’яненко Максим, Ліщук Денис, Бардиш Антон, Гроник Данило, Жвакін Данило, Пугач Антон, Буянін Андрій, Ткаченко Костянтин, Щербина Вадим, Неклеса Микола.

Вихованка тренера-викладача КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Миколи Бондаренка Славінська Аліна в обласних змаганнях                                           з легкоатлетичного двоборства серед ДЮСШ зайняла І місце.

Всі переможці отримали грошові винагороди від мецената спорту Дмитра Євтодія.

Олімпійський день – це свято спорту, де кожний може відчути себе справжнім олімпійцем.

Найменші учасники дійства – вихованці закладів дошкільної освіти задали позитивний емоційний настрій усім присутнім під час флешмобу «Роби з нами, роби як ми, роби краще нас!».

Окрім того у пришкільних таборах відпочинку та дошкільних закладах пройшли масові спортивні заходи з нагоди Олімпійського дня: спортивні ігри та розваги, естафети, «Веселі старти».

Всі учасники свята приєдналися до прихильників олімпійського руху та взяли участь у масовому забігу.