Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2019 17:00

В переддень професійного свята працівників медичної галузі, яке відзначається щорічно у третю неділю червня в приміщені Районного будинку культури відбувся урочистий захід присвячений людям цієї благородної професії. Це свято відзначають не тільки лікарі й медичні сестри але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку життів та збереження здоров'я.

14 червня від імені міського голови Валерія Сніжка медиків привітали перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступниця міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.  Заступники міського голови оголосили подяку Бобринецької міської ради, вручили квіти та подарункові набори   з нагоди професійного свята Дня медичного працівника  за сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу професійну майстерність, відданість справі, активну громадську позицію:

Добрик Олені Володимирівні – фельдшеру Богданівського ФАПУ;

Круп’як Наталії Олександрівні – сестрі медичній старшій відділення анестезіології з ліжками;

Красношлик Олені Миколаївні – сестрі медичній палати новонароджених акушерського відділення;

Капустинський Олені Леонідівні – сестрі медичній загальної практики-сімейної медицини Бобринецької ЦПМСД;

Слонь Олені Миколаївні – сестрі медичній старшій опер блоку об’єднаного відділення хірургічного профілю

Трощило Анні Олександрівні –сестрі господині об’єднаного відділення хірургічного профілю

Також нагородили Почесною грамотою Бобринецької міської ради з нагоди професійного свята Дня медичного працівника за сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу професійну майстерність, відданість справі, активну громадську позицію:

Стеценка Ігоря Івановича – лікаря-інфекціоніста інфекційного відділення;

Чепигу Романа Володимировича – лікаря сімейної медицини Бобринецького ЦПМСД

Валентин Іванович та Людмила Петрівна відзначили квітами та подарунковими наборам колектив Бобринецької підстанції екстреної медичної допомоги.

По закінченню урочистою частини, розпочався святковий концерт  від місцевих аматорів.