Зі святом Святої Трійці!

Дата: 15.06.2019 13:50

Шановні мешканці громади! Від щирого серця вітаю Вас з прекрасним та величним християнським святом – Днем Святої Трійці!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята.

Цього світлого дня до наших осель разом з рясним зеленим гіллям входить мир і Боже благословення. Світлішають наші думки, серця наповнюються добром, а в душах настає спокій та злагода.

Тож нехай кожен з нас несе в собі це Світло, як Божу благодать, яка допомагає долати будь-які труднощі у такий нелегкий для нашої країни час. Бажаю, щоб Ваші серця наповнились любов’ю, щирістю, добром та надією на краще майбутнє. Хай Господь допомагає у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу рідну землю, а Дух Святий надихає на добрі справи для блага та добробуту наших родин, громади  та усієї України!

З повагою

Міський голова                                                                    Сніжко В.В.