З Днем медичного працівника!

Дата: 14.06.2019 15:33

Шановні медичні працівники та ветерани медичної праці!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

У всі часи професія медика була однією з най важливих та поважних. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини, саме на людей в білих халатах покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров'я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! Низький уклін працівникам медицини за вашу сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою

Міський голова                                                                    Сніжко В.В.