Відбірковий турнір чемпіонату України з баскетболу 3х3

Дата: 11.06.2019 10:15

Фото без опису

08 червня 2019 року в м. Бобринець на СК «Олімпієць» відбувся відбірковий турнір чемпіонату України з баскетболу 3х3 під егідою Федерації баскетболу України.

Турнір проходив у двох категоріях: чоловіки, юнаки U18. Всього у змаганнях взяло участь 14 команд: 9 дорослих, та 5 юнацьких. До нас завітали команди з Кропивницького, Помічної, Олександрії, Компаніївки.

Вихованці  КЗ «ДЮСШ» виступали в категорії U 18, де були представлені двома командами: «GO HOME» (Дем’яненко Максим, Лавріненко Андрій, Ткаченко Костянтин, Рижков Юрій) та «BROTHERHOOD» (Буянін Андрій, Неклеса Микола, Жвакін Данило, Василевич Ілля).

У запеклій боротьбі команда «GO HOME» в цьому турнірі посіла друге місце, а команда «BROTHERHOOD» - третє.

Команди-переможці та призери змагань були нагороджені кубками і медалями від Федерації баскетболу України, ВГО «УСЛ 3х3».

Тренує команди тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» Неклеса В.М.