Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно – ресурсний центр» Бобринецької міської ради.

Дата: 03.06.2019 16:08

У квітні 2019 року на базі комунального закладу «Бобринецьке НВО» відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно – ресурсний центр» Бобринецької міської ради Кіровоградської області.

На участь у конкурсі було подано оформлені згідно вимог пакети документів від 5 кандидатів. Безпосередньо у конкурсі брали участь 4 особи.

Конкурс проходив у два етапи: складання письмового кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Письмовий кваліфікаційний іспит передбачав висвітлення питань                        на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами                             та основ спеціальної педагогіки.

Всі конкурсанти продемонстрували належний рівень підготовки і за результатами І етапу були допущені до співбесіди, яку проведено з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, особистих якостей вимогам професійної компетентності кандидата та відповідних посадових обов’язків.

Усі учасники успішно пройшли конкурсний відбір.

За результатами кваліфікаційного іспиту та співбесіди конкурсна комісія визначила кандидатури на призначення на посади:

практичного психолога – І.Харченко;

вчителя-логопеда – А.Павлище;

вчителя-дефектолога – О.Чубакову та Л.Неклесу.

Документів претендентів на заміщення вакантної посади вчителя – реабілітолога на даний конкурсний відбір не надходило.