Відпочинок кличе!

Дата: 28.05.2019 09:00

Щороку діти Бобринецької громади мають чудову можливість відпочити та оздоровитись на березні Чорного моря.

Тож запрошуємо батьків пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей-учасників ЧАЕС, дітей учасників АТО(ООС) подати заяву на літній відпочинок дитини в міську раду кабінет 207.

Період оздоровлення 25.07 – 08.08. 2019 року.

Дитячий заклад оздоровлення і відпочинку  «Лазурит Кемп»

Заклад розташований на узбережжі Чорного моря, селище Красне, Скадовського району, Херсонської області, вулиця  Приморська, 8.

Розміщення дітей:

- стаціонарні 1-поверхові корпуси, 5-6 ти місні кімнати, душ і туалет на поверсі окремо для хлопчиків та дівчаток;

- у кімнатах: ліжка, приліжкові тумбочки, килимові доріжки, шафа для одягу, дзеркало.

Харчування:

- збалансоване 5-ти разове харчування;

- меню складається з урахуванням особливостей зростаючого організму дитини. Команда кухарів, під керівництвом професійного шеф-кухаря, готує якісні та смачні страви. Кожного дня на столах дітей присутня свіжа випічка власного виробництва.

Медицина:

- медична допомога надається ліцензованими лікарями та медсестрами відповідної кваліфікації;

- всі необхідні медикаменти є в достатньому обсязі, згідно  вимог чинного законодавства України;

- медичний пункт та ізолятор працюють цілодобово.

Споруди та спортивні майданчики для тренувань: футбольне поле,  волейбольне поле, територія для пляжного футболу, волейболу та спортивного орієнтування, відкритий майданчик для тренувань, відкриті альтанки для відпочинку, критий актовий зал на 250 місць, сцена:(10 кВт професійного звуку, 20 кВт світлового обладнання), ігровий майданчик та багато фотозон, кімната для релаксу, кімнати для проведення кружкових занять, майданчик для вогнища і інше.

У вартість путівки входить:*

• проживання в комфортних кімнатах;

• 5-ти разове харчування;

• цілодобове медичне обслуговування;

• користування залами та майданчиками;

• робота вихователів та вожатих;

• відвідування гуртків;

• щоденні спортивні та творчі заходи;

• щоденне відвідування пляжу;

• цілодобова охорона (ліцензована);

• страхування дітей і інше.