Засідання Кіровоградського регіонального відділення Асоціацій ОТГ

Дата: 24.05.2019 16:30

24 травня міський голова В.Сніжко прийняв участь у засіданні Кіровоградського регіонального відділення Асоціації ОТГ, на якій було розглянуто питання щодо податкового кодексу України та Закону України про місцеве самоврядування, успіхи та проблеми щодо діяльності об’єднаних територіальних громад.

На території Соколівської об’єднаної територіальної громади під головуванням міського голови І. Завірюхи, в якому взяли участь голова Асоціацій ОТГ - О. Корінний та голови ОТГ Кіровоградської області.

Ознайомились з діяльністю Соколівської ОТГ, мали змогу поділитися досвідом та напрацюваннями, затвердили проблемні питання щодо плати податків, доходів з фізичних осіб, акцизного збору, розподіл та витрачання коштів державного та місцевого бюджетів, подальші перспективи щодо розвитку ОТГ в  Кіровоградській обл.

Дані пропозиції будуть направлені Президенту України та уряду для подальшого врахування при складанні бюджету та прийняття законів України.