Чемпіони області з футболу

Дата: 24.05.2019 15:16

Фото без опису18 травня 2019 року завершено проведення першості області з футболу серед юнаків 2004 р.н. і молодше, яке тривало з 15 вересня 2018 року.

В останньому турі вихованці Філіпенка Ігоря Анатолійовича, тренера-викладача КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради, зустрічалися з командою «ДЮСШ» м. Знам’янка.

Оскільки до цієї гри юні бобринчани лідирували з відривом у два очка,  їх основним завданням було не пропустити гол, з чим команда успішно справилася.

У середині другого тайму після чергового удару по воротах суперника Клим Владислав забив гол – 1:0 та підтвердив свій бомбардирський хист,                       це його дев’ятий м’яч у першості області.

У складі команди - переможця обласних змагань з футболу грали:

Куркула Антон, Александров Артур, Матійко Сергій, Корж Сергій, Калмиков Владислав, Хрусталенко Роман, Музика Євген, Смук Богдан, Корчаченко Артем, Куля Вадим, Каранаєв Денис, Пономаренко Артем, Подолінський Артем, Тюляков Ярослав, Барвінок Микола, Шеремет Дмитро, Кононенко Кирил, Лашкул Іван, Клим Владислав, Лозінський Олександр.

Директор КЗ «ДЮСШ» Кундель Володимир Григорович та тренер-викладач Філіпенко Ігор Анатолійович щиро привітали футболістів                             зі здобуттям чемпіонського титулу.