IX-й пленум Бобринецького районного комітету профспілки працівників освіти і науки України

Дата: 17.05.2019 16:38

Фото без опису17 травня міський голова Валерій Сніжко взяв участь у роботі IX-го пленуму Бобринецького районного комітету профспілки працівників освіти і науки України.

На пленумі розглядалося питання “Про роботу організаційних ланок районної організації профспілки працівників освіти і науки України щодо зміцнення первинних профспілкових організацій закладів освіти, як основи діяльності профспілки”.

У ході роботи пленуму з доповіддю виступила голова райкому профспілки Лариса Цесарська.

В обговоренні взяли участь Н.С. Могиленко, Т.П. Стрельцова, А.Л. Жигалюк, С.В. Чорний, І.А. Синенька, С.Г. Потьомка, міський голова В.В. Сніжко та голова райдержадміністрації О.В. Тертичний.

До 80-річчя освітянської профспілки Кіровоградщини профактиву були вручені подяки та подарунки.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису