Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація

Дата: 11.05.2019 11:51

26 квітня 2019 року на СК «Олімпієць» була проведена Спартакіада серед груп початкової підготовки вихованців КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради та вихованців закладів дошкільної освіти міста з нагоди  Великодніх свят.

150 учасників змагань разом з тренерами до початку змагань вишикувались на новому сучасному баскетбольному майданчику.

Юних спортсменів привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Вікторія Літвінова.

Право підняти Державний прапор було надано кандидату в майстри спорту, чемпіону України серед юніорів, бронзовому призеру серед дорослих Сапунову Дмитру.

Змагання було проведено з п’яти видів спорту:

- футболу (серед двох вікових груп);

- баскетболу (серед двох вікових груп юнаків та дівчат);

- волейболу (серед двох вікових груп);

- гирьового спорту;

- «Веселі старти» серед вихованців ДНЗ № 1 «Сонечко» та ДНЗ № 2 «Ромашка».

На майданчику панувала весела, життєрадісна атмосфера. Вболівальники  активно підтримували спортсменів.

Змагання проведено в рамках реалізації Національної стратегії  з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», з метою популяризації видів спорту, які культивує КЗ «ДЮСШ», оздоровчої рухової активності, підвищення рівня здоров’я дітей та учнівської молоді, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.

За результатами змагань всі учасники були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти молоді та спорту Бобринецької міської ради.

Голова молодіжного крила районного осередку Аграрної партії України Дар’я Свердленко вручила юним спортсменам Великодні паски.