З Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2019 15:05

Дорогі ветерани та жителі громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – мільйонами життів наших співвітчизників.

У ці дні ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків, вшановуємо гідний подвиг Українського народу в боротьбі з нацизмом та значний внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, згадуємо усіх тих, чия військова  відвага, солдатська доблесть і патріотизм навіки стали взірцем для кожного з нас та  прийдешніх поколінь.

Тож нехай нашими неперехідними духовними цінностями, найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Нажаль так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності. Українські воїни продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

Шановні бобринчани, вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Бажаю мирного неба, гідного життя, наснаги та оптимізму на довгі роки усім тим, хто пройшов палаючими стежками війни. Пам’ятаємо тих,  хто віддав і віддає життя за наше сьогодення і майбутнє, бо нинішні захисники Вітчизни – гідні подвигу переможців нацизму.

Слава Україні!

З повагою

міський голова                                                            В.Сніжко