ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.05.2019 09:53

Фото без опису2 травня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради сьомого скликання, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького.

Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та обговорили ряд питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

1. Затвердження складу конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

2. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

3.  Про надання дозволу на відчуження будинку.

4.  Про встановлення опіки та призначення опікуна над житлом та майном дитини-сироти.

5.  Про позбавлення батьківських прав.

6. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Бобринецькою міською радою та її виконавчими органами.

7. Про визначення земельної ділянки на території міського ринку для здійснення підприємницької діяльності з продажу сільськогосподарської продукції, живої худоби, птиці, кормів та домашніх тварин.

8. Про підсумки роботи фінансового управління Бобринецької міської ради за 2018 рік.

9. Про виконання фінансового плану комунального підприємства Бобринецької міської ради “Міський центр дозвілля молоді” за 2018 рік.

10. Про виконання фінансового плану комунального підприємства Бобринецької міської ради “Комунальник” за 2018 рік.

11. Про виконання фінансового плану міського комунального підприємства Бобринецької міської ради “Міськводоканал” за 2018 рік.

12. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Бобринецької міської ради “Міський центр дозвілля молоді” на 2019 рік.

13. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Бобринецької міської ради “Комунальник” на 2019 рік.

14. Про затвердження фінансового плану міського комунального підприємства Бобринецької міської ради “Міськводоканал” на 2019 рік.

15. Про схвалення Програми фінансової підтримки КП “Комунальник” Бобринецької міської ради на 2019-2021 роки.

16. Про зміну адреси земельної ділянки.

17, 18. Про присвоєння адреси житловому будинку

19. Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 20 березня 2014 року № 34.

20. Дозвіл на прокладання газопроводу до житлового будинку.

21. Про дозвіл на риття траншеї та прокладання водопровідної труби

22. Дозвіл на спиляння зелених насаджень на території Бобринецької міської об?єднаної територіальної громади.

23-25. Про присвоєння адреси земельній ділянці.

26. Про постановку громадян на квартирний облік.

27. Про виділення матеріальної допомоги.