День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 27.04.2019 16:36

26 квітня на площі перед адмінбудинком відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Згадати ті трагічні дні квітня 1986 року прийшли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, чорнобильці-ліквідатори, працівники підприємств, установ, організацій, молодь та небайдужі жителі громади.

Під час мітингу було відзначено громадську організацію “Спілка чорнобильців Бобринеччини” головою якої є Станіслав Сандрак.

Із тематичними номерами виступили аматори районного будинку культури та учні КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів №5". Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять загиблих від невидимого смертоносного атому.

По завершенню мітингу-реквієму учасники поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям та чорнобильцям.

Пам'ять про ліквідаторів аварії було вшановано також у молитвах. Поминальну панахиду за жертвами аварії на ЧАЕС провів отець Володимир (Ткаченко) у Свято-Миколаївському храмі.