Великодній Ярмарок

Дата: 26.04.2019 18:31

Фото без опису26 квітня, напередодні Великодня, gj вулиці Вознесенській відбувся святковий ярмарок.

Жителі  та гості міської громади мали чудову нагоду підготуватися до Великодніх свят, придбавши якісну продукцію сільгоспвиробників та підприємств за цінами виробника. На ярмарку були представлені торгові точки, які пропонували  до продажу м'ясо, ковбасні, кондитерські вироби, медова продукція, риба, мука тощо.

Також на ярмарку було представлено виставку українських оберегів,  виробів з дерева, писанок виготовлених в різних стилях та прикрашених чарівним орнаментом, святкові листівки,  оригінальні великодні подарунки і витвори мистецтва місцевих умільців, дітей та батьків дошкільних, шкільних та позашкільних закладів.

Бобринецька міська рада висловлює подяку всім, хто завітав на ярмарок, передусім виробникам.