33 річниця трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2019 12:00

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986р. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства. Турбота про ліквідаторів, героїв – рятівників людства має консолідувати суспільство, усі його політичні сили і належати до найважливіших загальнодержавних завдань.

Дорогі учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Прийміть мою сердечну вдячність за ваш самовідданий подвиг і патріотизм.

Бажаю усім мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя.

Слава героям-чорнобильцям!

Слава Україні!

З повагою

Міський голова                                                            В.Сніжко