Творча зустріч «Методичний міст»

Дата: 15.04.2019 11:30

11 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради проведений «Методичний міст». Колектив закладу гостинно приймав директорів і заступників закладів загальної середньої освіти Компаніївського району. Тема зустрічі: «Алгоритми внутрішньошкільного контролю».

Директор школи Богданова Алла Євгенівна розповіла про універсальне освітнє середовище і провела екскурсію по закладу. Наступним кроком був авторський діалог «Модель управлінського контролю» і майстер-клас «Я пропоную так».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Пісна Тетяна Володимирівна презентувала «портрет закладу» під гаслом: «Від творчого вчителя до успішного учня». Також організувала ділову розмову біля методичної виставки за тематикою «Школа успіху». Завершила практичну частину зустрічі педагогічною практикою «Інформаційно-методичний супровід педагога як авангард освітніх змін».

Презентувала роботу шкільної бібліотеки Пудова Надія Артемівна.

Підсумком методичної зустрічі стало спільне виконання шкільного гімну у дружньому колі однодумців.

У роботі методичного мосту взяла участь методист міського відділу освіти Пасічник Тетяна Станіславівна. Активну участь у підготовці зустрічі приймала заступник директора школи Рубаненко Наталія Леонідівна, педагогічний колектив, усі працівники закладу.

Наступна зустріч — на освітніх просторах Компаніївщини.