Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

Дата: 11.04.2019 09:35

Фото без опису9 квітня на базі комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» Бобринецької міської ради проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, у якій взяли участь заступник міського голови КРИВОШЕЯ Людмила Петрівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради ЛІТВІНОВА Вікторія Петрівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту КУЗЬМЕНКО Оксана Володимирівна, лікар із загальної гігієни Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області ТЕРНЮК Людмила Олексіївна, директор КЗ «ІРЦ» БІЛОУСОВА Лілія Олексіївна, методисти міського методичного кабінету, працівники централізованої бухгалтерії, керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста.

На колегії розглянуто питання:

1. Про виконання Закону України «Про запобігання корупції» у закладах освіти  міста.

2.Про стан дотримання фінансової дисципліни керівниками закладів освіти міста.

3.Про стан організації відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2019 року.

4.Аналіз участі команди учнів закладів загальної середньої освіти міста у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсі - захисті науково – дослідницьких робіт учнів - членів МАН та предметних конкурсах у 2018/2019 навчального року.

5.Про стан охоплення дітей дошкільною освітою.

6.Різне.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Вікторія Петрівна обговорила з керівниками нагальні питання щодо освітньої та фінансово-господарської діяльності закладів освіти міста.

КРИВОШЕЯ Людмила Петрівна поінформувала про план заходів з оздоровлення влітку 2019 року дітей, які потребують особливої соціальної уваги.

БІЛОУСОВА Лілія Олексіївна ознайомила присутніх з основними завданнями центру та особливостями проведення комплексної оцінки фахівцями центру дітей з ООП. Також проаналізувала банк даних дітей, що потребують корекційного навчання, число яких значно зросло.

За результатами колегії прийняті відповідні рішення по кожному питанню та проведено робочу нараду з керівниками закладів освіти міста.Фото без описуФото без опису