Туристські вихідні

Дата: 10.04.2019 13:35

Фото без опису6 квітня у місті Кропивницький на території  КЗ "КОЦТКЕУМ" відбувся другий епап Спартакіади центру з пішохідного туризму.

Бобринецьку ОТГ представляли команди: "Легіон" у старшій віковій групі (тренер - Горецький І.Я.) та "Бобри" у молодшій (представник - Ланецький Є.А.), в загальному заліку команда "Легіон" посіла І місце, а "Бобри" 4 місце.

На дистанції "Особиста смуга перешкод" наші спортсмени показали вдалий результат, а саме:

Брасло Євгенія - І місце у молодшій віковій групі.

У старшій віковій групі наші спортсмени здобули такі місця:

Слепченко Михайло - І місце

Гриценко Максим - ІІ місце

Самойленко Наталія - ІІ місце

Слепченко Анна - ІІІ місце.

Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями.

7 квітня 2019 року у с. Водяне Знам'янського району відбувся ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування, на якому Бобринецьку ОТГ представляла збірна команда учнів закладів загальної середньої освіти міста та вихованців КЗ "ЦДЮТ». Готували команду тренери: Платонов Г.І., Бондаренко М.В., Доренко М.М., Малик В.В. та Горецький І.Я.

Не дивлячись на те, що у 99% дітей це був перший виїзд, наші спортсмени показали гарний результат, та навіть вдалося посісти призові місця: Гриценко Максим - ІІ місце у групі (Ч 16), вихованець КЗ "ЦДЮТ", Левченко Олександр - ІІ місце у групі (Ч 10), учень КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5".Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису