Зональний етап обласного молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2019»

Дата: 08.04.2019 16:43

Фото без опису

03 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради проведено зональний етап обласного молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2019».

Для учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста і району відбулися презентації ПТУ № 32 (м. Бобринець), Державного навчального закладу «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування» та Державного закладу професійної (професійно-технічної освіти) «Центральноукраїнський професійний ліцей» (м. Кропивницький); були повідомлені умови вступу та навчання.

Присутні переглянули відеоролики про актуальні на ринку праці професії, презентацію веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа», взяли участь у майстер-класах, які проводили представники закладів.

Також проведені консультації фахівцями Бобринецької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

У заході взяли участь близько 200 учнів 9-11 класів. Фото без описуФото без описуФото без опису