На Кіровоградщині завтра стартує Декада профорієнтаційних майстер-класів для молоді

Дата: 08.04.2019 10:45

Фото без опису

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А ще краще – спробувати власноруч!

На Кіровоградщині з  09 квітня стартує Декада профорієнтаційних майстер-класів для молоді, що організована обласним центром зайнятості.

У форматі майстер-класів будуть проведені професіографічні екскурсії на підприємства; квести та інтерактивні заходи; презентації професій;  ярмарки професій; презентації навчальних закладів; майстер-класи з самопрезентації тощо.

У рамках  Декади  заплановано низку профорієнтаційних заходів для молоді, які будуть проводитись за участі навчальних закладів області, роботодавців, громадських організацій та інших соціальних партнерів.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обласній Декаді профорієнтаційних майстер-класів.

Звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

Фото без опису