Проект «Університет срібного віку»

Дата: 05.04.2019 14:14

Фото без описуГромадська організація «Центр територіального успіху» з Бобринецької громади на Кіровоградщині обрала для реалізації проект «Університет срібного віку». Як розповідають ініціатори проекту, його ідея народилася після навчання в Академії жіночого лідерства, де, зокрема, піднімалося питання про участь людей поважного віку у житті об'єднаної територіальної громади. З появою Університету в громаді активізувалося освітнє волонтерство – новий досвід, яким готові поділитися координатори проекту. Велика частина волонтерів – молоді люди, які використовують свій час, щоб навчити чогось сучасного старше покоління, і разом з тим набратися від старших життєвої мудрості. Так з населення формується громада, а проект об'єднує покоління.

Детальніше на сайті - decentralization.uacrisis.org